Biblioteka Główna Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej im J. Altkorna

"Informacja w świecie cyfrowym"

Aktualności

Galeria „Zaczytanych”.
2009-06-17 16:02:45 (6) Kategoria: Blog

Już od tygodnia w Bibliotece WSB można podziwiać fotografię „zaczytanych” ludzi. Bardzo nas ucieszył Państwa odzew... i dziękujemy za przesłane fotografie. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się przekonać, jak książka odnajduje się codziennym życiu wielu ludzi. Przykładowe fotki do obejrzenia w naszej galerii na stronie.


Światowy Dzień Książki 2009
2009-04-29 12:41:35 (5) Kategoria: Blog

Dzisiaj obchodzimy kolejny Światowy Dzień Książki. Wszystkich użytkowników naszego repozytorium serdecznie zapraszamy do udziału w akcji Zaczytani sfotografowani. Chcemy stworzyć galerię zdjęć osób czytających. I pokazać że czytanie jest cool. Pokażcie nam co i jak najchętniej czytacie, a efekty akcji zobaczycie w naszej bibliotece. Życzymy dobrej zabawy. Pozdrawiamy. Szczegóły na stronie naszej biblioteki.


Wielkanocne życzenia
2009-04-29 12:41:15 (4) Kategoria: Blog

Wszystkim naszym użytkownikom, cybermaniakom, wielbicielom Internetu i cyfrowej informacji, życzymy zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, szalonego i wyjątkowo mokrego Śmigusa Dyngusa oraz samych słonecznych i cudownych dni. No i oczywiście udanych i trafnych wyszukiwań na naszej stronie.


Strona: 1 2 3 4 5

Witamy!

 


Biblioteka Główna im. prof. J. Altkorna
Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej


składa wszystkim użytkownikom portalu


Informacja w świecie cyfrowym


życzenia szczęśliwych, radosnych

i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!

Copyright © 2008-2019 Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej